NORSKO na běžkách

Pro milovníky běžkování nabízíme letos výpravu do nádherné zimní přírody Norska a to do NP Hardangervidda – nejrozsáhlejší evropské pustiny. Na 60° severní šířky a 800 až 1 300 m vysoko bude koncem března sněhu na běžky dost a bude určitě i kvalitní. V oblasti známého lyžařského střediska GEILO bývá upraveno 220 km kvalitních stop. My zvolíme túry bez zátěže hvězdicovitým způsobem. Tratě jsou upraveny na klasiku ve dvou stopách a uprostřed je pás na bruslení. Délku túr přizpůsobíme výkonnosti skupiny a počasí (20 – 70 km) mapa zde. Ke vzdálenějším stopám budou účastníci přiblíženi mikrobusem, který bude po celý pobyt k dispozici.

 

 

 

 

 

INFORMACE:

Z Brna se  dopravíme do lyžařského střediska mikrobusem. Je možná časová úspora letadlem z  Prahy do Osla a odtud pokračovat do Geila naším mikrobusem. V takovém případě lyže a ostatní materiál mikrobus z Brna dopraví. Zpáteční cesta stejným způsobem.

Ubytování budete v apartmánech v Geilu nebo v okolí.

TERMÍN: 14. – 23.3. 2018 (letecká varianta 16. – 22.3.)

CENA: 9 000 Kč/os  + asi 6 000 Kč ubytování (6x apartmán v Geilu, 1x pokoj v Oslu, platí se na místě) + asi 5 000  Kč letenka do Osla a zpět (v případě letecké varianty)

V ceně je doprava lyží a materiálu z Brna do Geila a zpět, doprava osob z letiště v Oslu do Geila a zpět, obslužná doprava vzdálenějších túr, průvodce, program, pojištění v zahraničí, zajištění ubytování.

PROGRAM ZÁJEZDU:

1. den         večer odjezd mikrobusem z Brna

2.den          trajektem do Švédska, cesta do Osla – ubytování

3.den          dopoledne prohlídka města, odpoledne vyzvednutí část skupiny na letišti, odjezd do Geila – ubytování

4. – 8. den  běžkařské túry s podporou mikrobusu

9. den          odjezd na letiště do Osla, mikrobus pokračuje na trajekt

10. den        cesta přes Německo do Brna

Název zájezdu:*
Jméno:*
Rodné číslo:*
Adresa:*
E-mail:*
Telefon:
-