Okružní plavba Středomořím

Osmidenní plavba zaoceánskou lodí, která pluje přes noc a přes den probíhají prohlídky velmi zájímavých lokalit. Plavby v západním Středomoří jsou atraktivní hlavně pro zastávky ve městech, která se pyšní krásnou architekturou a významnými památkami, často zapsanými na seznamu UNESCO. Navštivte starý přístav a katedrálu Notre Dame v Marseille nebo Gauidho díla a gotickou čtvrť v Barceloně, projděte se po po Palma de Mallorca, kde naleznete slavnou katedrálou La Seu, obdivujte normanskou, orientální i barokní architekturu Palerma a spočiňte na chvíli ve věčném městě Římě. Historické zahrady a parky lákají k oddechu a po trase jsou i krásné pláže nedaleko od přístavu. 

LOĎ COSTA DIADEMA – nejnovější loď flotily Costa s úrovní 4* hotelového resortu – všechny kajuty s koupelnou a WC, klimatizace, minibar, TV, trezor – 7 restaurací, 15 barů včetně vinného baru a pivnice – 3 bazény včetně 1 vnitřního, 8 vířivek, wellness centrum, fitness centrum – show v divadle každý večer, živá hudba, diskotéka a kasino – dětský a mládežnický klub s programem

CENY:
Vnitřní kajuta od 10 540 Kč / os

Kajuta s oknem od 15 290 Kč / os

Kajuta s balkonem  od 19 780 Kč / os

Děti na přistýlce do dovršených 18 let jen za přístavní poplatek.

Uvedené ceny jsou za osobu ve 2lůžkové kajutě kategorie Basic, bez nápojů. Vyšší cenové kategorie Comfort a Deluxe zahrnují nápojové balíčky. Ceny jsou pohyblivé, uvedené ceny platí pro nejnižší sezónu a při včasné rezervaci.
CENA ZAHRNUJE: plavbu a ubytování v kajutě, nadstandardní plnou penzi, přístavní poplatky, zábavu a většinu aktivit na lodi, pojištění lodní společnosti proti úpadku.
CENA NEZAHRNUJE: fakultativní výlety v přístavech, servisní poplatky, nadstandardní služby, cestovní pojištění, dopravu do přístavu (na přání zajistíme).